calculator rate
 
Curs Valutar
EUR:  
USD:  
ROBOR
1 luna  
3 luni  
6 luni  
12 luni  
EURIBOR
1 luna  
3 luni  
6 luni  
12 luni  
home
 
 
despre noi info leasing parteneri FAQ login clienti contact
 
 
  cine suntem misiune realizari echipa servicii
 
 
   
Costea Radu Adrian, director general radu.costea@partenerleasing.ro
Ardelean Bogdan Cristian, director general adjunct bogdan.ardelean@partenerleasing.ro
Bunea Anamaria, analist departament risc anamaria.bunea@partenerleasing.ro
Grec Cristina, executor pentru IFN cristina.grec@partenerleasing.ro
Pitariu Simona, sef serviciu financiar-contabil simona.pitariu@partenerleasing.ro
Chialda Cristina, contabil cristina.chialda@partenerleasing.ro
Indreica Raluca, administrator produs raluca.indreica@partenerleasing.ro
Pitariu Dorin, administrator produs dorin.pitariu@partenerleasing.ro
Ivan Ioan, manager relatii clienti ivan.ioan@partenerleasing.ro
Din Daniel, administrator produs daniel.din@partenerleasing.ro
Suliman Ioana, relatii cu publicul ioana.suliman@partenerleasing.ro
 
 
leasing auto leasing echipamente leasing imobiliar bancassurance
 
  home I despre noi I info leasing I parteneri I FAQ I login clienti I contact I glosar I legislatie I copyright © Partener Leasing IFN S.A. I design grafik.ro